Trio; Kurucu Ortaklarının herbirinin 15 yıllık sektörel tecrübeleri ışığında, kurulduğu günden beri bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı , uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor.​ Hızla gelişen ve değişen müşteri taleplerini karşılayabilmek için uzmanlaşmış ürünleri entegre ederek uçtan uca çözüm sağlamayı amaçlıyoruz.

Müşterilerimizin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıklarımız ve sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

Trio; marka bağımsız çözümler sunan, bilginin gizliliği, bütünlüğü ve gerektiği zamanda erişilebilir olmasınına inanan ekibi ile temel iş faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak ve müşteri taahhütlerini yerine getirmek amacıyla gerek fiziksel, gerekse elektronik tüm bilgi varlıklarının güvenliğini sağlamayı hedefler.


Koray SAÇKAN1998 yılında Bilkent Holding bünyesinde bulunan Meteksan Sistem ve Bilgisayar Teknolojileri A.Ş.'de Satış Destek Mühendisi olarak Bilişim Sektörüne giriş yapan Koray Saçkan, burada Kamu ve Savunma sektörlerinde Satış Yöneticiliği yaparak önemli tecrübeler edinmiştir. Sırasıyla 2007 yılında Sabancı Holding’in iştirakı olan Bimsa A.Ş.'de Kamu sektörü Satış Yöneticisi, 2011 yılında Hitay Holding’e bağlı Teknoser A.Ş.'de Kamu Sektörü Satış Direktörü, 2014 yılında ise Promet Bilgi Sistemleri’nde Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında bulunmuştur. Kurumsal firmalardaki çalışma hayatı boyunca tamamlamış olduğu projelerden edinmiş olduğu tüm tecrübelerini kamu kültürünü bilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla birleştirerek Trio’yu başarıya götürmeyi amaçlamaktadır.


Biz Kimiz


Dr. Okan YÜCEL


Halen 2012 yıllarında kuruluşunda rol oynadığı Picus firmasında yönetim kurulu üyeliği ve danışmanı olarak görev yapmakta olan Dr. Okan Yücel, profesyonel hayatına, aynı anda doktor ünvanını da aldığı ODTÜ Enformatik Enstitüsü’nde araştırma görevlisi olarak başladı. 2001 - 2008 yılları arasında Intellect Ankara ofisinde, teknik ekip liderliğine ve 2008 yılında kurucu ortağı olduğu Barikat Bilişim'e uzanan bir kariyeri oldu. Trio, kendisinin Bilişim alanında kuruluşunda rol aldığı üçüncü şirket. Trio'da da geçmişte olduğu gibi müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı bir bakış açısı ile başarı getirebilmeyi umuyor.


Kurucularımız Hakkında