Müşterilerimizin mevcut durumlarını analiz ediyoruz. Bu analiz sonuçları ile müşterilerimizin operasyonel verimlilik, sürdürülebilir performans ve veri güvenlik beklentilerine göre en uygun çözümü tasarlayıp, kuruyoruz. 

Yedekleme ve kurtarma çözümlerimiz kapsamında veri tekilleştirme, veri sıkıştırma ve çoğaltma yöntemleri ile daha yüksek performans, daha düşük bant genişliği ve depolama maliyeti sağlıyoruz. Veri arşivleme çözümlerimiz ile arşivleme işlemlerini kolayca uygun arşiv medyalarına alınması sağlıyoruz. Bu sayede verilerinizi uzun ömürlü arşiv ortamlarında uygun maliyetlerle koruyabilirsiniz.Sertifikalı sistem mühendislerinin yer aldığı teknik ekibimizle, marka bağımsız sunucu ve veri depolama çözümleri sunarak, operasyonel verimliliğinize katkı sağlıyoruz. 
 

Çözümlerimiz  

Müşterilerimize, Microsoft çözümleri konusunda daha etkin destek verebilmek için sertifikalı ekibimizle Microsoft çözümlerinin entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz. En güncel Microsoft teknolojilerini, ihtiyaç duyduğunuz yüksek performanslı, iş sürekliliği ve verimliliği sağlayan ölçeklenebilir çözümlere dönüştürüyor ve Microsoft teknolojilerinden maksimum düzeyde yararlanmaları ve yaptıkları yatırımın karşılığını en kısa sürede almalarını için doğru lisanslama modeli, doğru yatırım ve uygulanabilir çözümler sunuyoruz.

​Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı yazılımlara, veritabanı, saha servis yönetimi uygulamalarından, SAP ve diğer erp yazılımlarıyla entegrasyon, webservice entegrasyonları ve raporlama uygulamalarına kadar deneyim ve bilgi birikimine sahip alanında uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcılarınız için en uygun masa üstü ve taşınabilir sistemlerini, pazarın öncüleri olan iş ortaklarımızın geniş ürün yelpazesinden sağlıyoruz. Fiyat, performans, kapasite, ağırlık, ekran özellikleri, pil ömrü, genişleme kapasitesi, sessizlik, sürücü özellikleri, bağlantı özellikleri gibi bir dizi parametreye göre, işinize en uygun sistemi bu geniş ürün gamından seçebilirsiniz.

BT sistemlerinizi iç ve dış tehditlere, öngörülmeyen kesintilere, doğal afet ve saldırılara karşı korumak için size kapsamlı çözümler öneriyoruz.
olağanüstü bir duruma mümkün olan en hızlı ve en sorunsuz şekilde müdahale ederek, operasyon kesintisi ve veri kaybı gibi önemli risklerin yaşanmaması ve ilgili sistemlerin en kısa sürede devreye alınmasıdır.
Sertifikalı teknik uzman kadromuz ile global iş ortaklarımızın deneyimlerini kullanarak, uluslararası standartlarda risk analizi, servis analizi, topoloji ve prosedürler analizi, kesinti ve veri analizi yaparak felaket senaryolarını hazırlıyoruz. Bu çalışmayı temel alarak size özel felaket önleme çözümünü tasarlıyoruz. Müşterilerimizin kritik iş süreçlerinin devamlılığını sağlamak için sunduğumuz iş sürekliliği çözümleri, değişen iş gereksinimlerini anlamaya yönelik bir anlayışla, planlama ve tasarımdan uygulama ve yönetime kadar her aşamayı kapsamaktadır.

Felaket Önleme Çözümleri

Masaüstü ve Taşınabilir Sistem Çözümleri

Microsoft ve Yazılım Çözümleri

Ağ Çözümleri

Teknoloji danışmanlığı, kurulum, yapılandırma, entegrasyon ve bakım/onarım hizmetlerini müşterilerimizin performans, güvenlik ve maliyet parametrelerini dikkate alarak tasarlıyor, iletişim teknolojilerinin sunduğu yeni fırsatları da mevcut altyapılara entegre ediyoruz. Kablolu ve Kablosu ağ çözümleri ile hızlı ve kolayca yerel ağınızın kapsam alanını genişletmenize , büyüyen organizasyonunuza ve mobil çalışanlarınıza  ağ erişimi sağlayoruz. 

Optimizasyon çözümlerimiz ile Bant genişliğini daha verimli kullanarak yeni donanım ihtiyacını minimize edip uygulama ve kullanıcı performansını artırabilmekteyiz. Sunucu kaynaklı kesintileri ortadan kaldırabilmekteyiz.
Ağ içerisindeki tüm veri hareketlerini, güvenlik açıklarını, potansiyel tehdit ve saldırıları, güncellemeleri, analiz edip , aktif olarak  raporlamayarak , kurumsal sistem güvenliğini ön planda tutan çözümler sunuyoruz. 
Deneyimli network ekibimiz ile tüm ağ altyapısının tek bir merkezden izlenmesi ve yönetilebilmesi için en efektif çözümleri projelendiriyor, kuruyor ve teknik desteğini sağlıyoruz.

Sunucu ve Depolama Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Sanallaştırma Çözümleri

Sunucu kapasitelerini en yüksek verimle kullanabileceği, merkezi yönetim ile tüm sunucularını tek bir merkezden izleyebileceği doğru sanallaştırma çözümlerini projelendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Müşterilerimize, kendi özel bulutlarını (private cloud) kurmalarını sağlayan çözümler sunuyoruz.

Masaüstü sanallaştırma çözümlerimiz ile daha kolay yönetim, daha güvenli altyapılar ve daha hızlı uygulama dağıtım fırsatı sunuyor. 

Uygulamaların masaüstü veya mobil kullanıcılara tek bir merkezden dağıtılmasını sağlayan uygulama sanallaştırma teknolojilerini projelendiriyoruz. Uygulama sanallaştırma çözümlerimiz, iş sürekliliği ve felaket önleme stratejilerinizin de önemli bir bileşeni olacaktır.

Sanallaştırma teknolojilerinde uzman ekibimiz sayesinde kurumların özel ihtiyaçlarına uygun modellemeler ve uygulamalar sunuyoruz. Masaüstü ve Sunucu Sanallaştırma yöntemiyle müşterilerimize maliyet kazancı, verimlilik artışı ve iş sürekliliği sağlıyoruz.

​​​ 
Sertifikalı uzmanlarımızla, müşterilerimize geniş alan ağı, kablosuz alan ağı ve yerel alan ağı teknolojilerinde, üretici bağımsız esnek çözümler ve hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz çözümlerle,  artan tehdit türlerine karşı gerekli önlemlerin alınabilmesini, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her an ağa erişebilmesini, ağ performansını düşürmeden sağlıyoruz.Kablosuz alan ağlarının sağladığı esneklikten daha verimli şekilde yararlanabilmesi için çok katmanlı güvenlik çözümleri sunuyoruz. 5651 sayılı yasa gereği sağladığımız çözümlerle,  yasa kapsamında  alınması gereken tüm logların merkezi bir noktaya toplanmasını ve kanunda belirtilen bilgilerin doğruluğunu, bütünlüğünü ve oluşacak olan verinin dosya bütünlük değeri olan HASH bilgisinin zaman damgası ile saklanmasını ve gizliliğinin temin edilmesini sağlıyoruz. Kurumsal güvenlik politikalarına uygun katmanlardan oluşan bir altyapı sağlayarak kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlıyoruz.